جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان یزد

نماد استان
   
 
  • قیمت گذاری کارگروه تنظیم بازار یزد بر اساس کار کارشناسی است

   معاون استاندار :

   قیمت گذاری کارگروه تنظیم بازار یزد بر اساس کار کارشناسی است

   قیمت گذاری کارگروه تنظیم بازار یزد بر اساس کار کارشناسی است

   معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار یزد گفت: قیمت های اعلامی کارگروه تنظیم بازار استان قطعی و بر مبنای کار کارشناسی است و با متخلفانی که بیش از این قیمت گذاری بفروشند برخورد جدی خواهد شد.

   علی زینی وند روز دوشنبه در کارگروه تنظیم بازار استان گفت: با وجودی که فعالیت های زیادی برای در این کارگروه انجام شده ولی باید تلاش ها بیشتر شود.

   وی با تأکید بر لزوم افزایش نظارت بر قیمت ها درباره وضعیت هزینه های نان افزود: چند سالی است که قیمت این کالا افزایش نداشته با این حال حداقل را با نظر کارشناسی داشته ایم که قطعی و واقعی است.

   معاون استاندار یزد تصریح کرد: در افزایش قیمت آزادپزها و نان فانتزی هم ، کارگروه افزایش لازم را اعلام کرده و در صورت افزایش بیش از این ، با متخلفان برخورد می شود.

   زینی وند درباره بازار لاستیک هم گفت: در این خصوص هم اقدامات خوبی توسط سازمان صنعت و اداره کل راهداری با همکاری تعزیرات انجام شده ولی در عین حال برای حمل و نقل شرکتهای صنعتی و معدنی نیز باید برنامه ریزی شود.

   وی پیشنهاد کرد تا به منظور حل مشکلات بخش دام نیز ، کارگروه ویژه مستقر به منظور رصد و توزیع دقیق نهاده های دامی ایجاد و در این خصوص تدبیر لازم صورت گیرد.

   معاون استاندار یزد اولویت توزیع گوشت قرمز را دانشگاهها عنوان کرد و گفت: البته نظارت در این بخش ضروری است و در ادامه برای برگزاری مطلوب مراسم اربعین هم ، باید برنامه ریزی شود ولی عامه مردم در اولویت توزیع این محصول هستند.

   زینی وند درباره وضعیت قیمت گذاری شیر هم با بیان اینکه قیمت گذاری این محصول ، در اختیار کارگروه ملی ستاد تنظیم بازار است ، افزود: فروش شیر به کارخانجات استان باید در قالب یک ساز و کار معین و به صورت نقدی باشد تا تولیدکنندگان با مشکل مواجه نشوند.

   در این جلسه محمدرضا علمدار یزدی دبیر کارگروه تنظیم بازار استان یزد هم گفت: 60تن گوشت قرمز در ایام محرم میان هیأتهای عزاداری استان توزیع شده و برنامه ریزی برای برگزاری باشکوه و بدون مشکل مراسم اربعین نیز انجام شده است.

   محمدرضا علمدار یزدی افزود: هم اکنون به طور میانگین ، هفته ای پنج تا 11تن گوشت گرم وارداتی در سطح استان توزیع می شود که مورد استقبال خوبی قرار گرفته است.

   وی با تقدیر از تلاشها صورت گرفته درباره لاستیک تصریح کرد: در این بخش با همکاری استانداری ، تعزیرات و اداره کل راهداری تلاش شده تا علاوه بر توزیع مناسب لاستیک های سنگین ، یک سایت برای توزیع لاستیک سبک هم طراحی شود.

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت یزد گفت: در بحث نان و نان فانتزی هم پیش بینی قیمت مناسب با حضور اتحادیه انجام شده و با متخلفان بیش از این قیمت برخورد جدی خواهد شد.

   در این جلسه گزارشی از وضعیت بازار برخی محصولات همچون شیر ، گوشت قرمز ، لاستیک ، نان و نهاده های دامی توسط دستگاههای مرتبط ارائه شد.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 1,759,700
تعداد بازدید امروز : 242
آخرین به روزرسانی : 11:35  1398/04/24