X
دوشنبه, ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۴۴ ۱۰۳۰
طبقه بندی:
 شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه   معدن  
 تجارت   آموزش و پژوهش   استان   صنعت  
 شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده  
 اخبار و رویدادها   اطلاعیه ها  
چچ
رای

هشتمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان یزد آغاز شد

هشتمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان یزد از صبح امروز - 18 اسفند - آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت.معدن وتجارت استان یزد ، ناصررحیمی با اعلام خبر فوق گفت: هشتمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی استان یزد  نیزهمزمان با سراسرکشور  از 8 صبح امروز در اتاق بازرگانی صنایع، معادن استان آغاز شده و قرار است اخذ رای تا ساعت 18 امروز ادامه داشته باشد.
 
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت.معدن و تجارت استان یزد اظهارداشت: بر این اساس اشخاص حقیقی و حقوقی که کارت عضویت معتبر اتاق بازرگانی را که حداقل یکسال از صدور آن گذشته باشد را داشته باشند، در انتخابات هشتمین دوره اتاق بازرگانی حق رای دارند و می‌توانند 15 نفر را به عنوان نماینده بخش خصوصی در حوزه های بازرگانی، صنعت، معدن و کشاورزی به مدت چهار سال  انتخاب کنند.
 
وی افزود: رای دهندگان برای انتخاب نمایندگان بخش خصوصی در اتاق بازرگانی استان می توانند حداکثر 5نفر را در حوزه بازرگانی، 5نفر را در حوزه صنعت، 3نفر را در بخش کشاورزی و 2نفر را در حوزه معدن انتخاب کنند.
 
رحیمی گفت: در هشتمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی گروه‌های مختلف رقابت فشرده ای را طی هفته های اخیر با یکدیگر برای حضور در پارلمان بخش خصوصی داشته اند.
 
شایان ذکر است به غیر از استان یزد ، از ساعت 8 صبح امروز انتخابات اتاق بازرگانی در استان‌های مختلف سراسر کشور برگزار شده است. 
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 12.640938599904
Query time: 10.718359152476