X
چهارشنبه, ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ۳۲
طبقه بندی:
 شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه   معدن  
 تجارت   آموزش و پژوهش   استان   صنعت  
 شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده  
 اخبار و رویدادها   اطلاعیه ها  
چچ
طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان 1400 آغاز شد

محمد رضا علمدار یزدی:

طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان 1400 آغاز شد

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد از آغاز طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان 1400 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد ، محمدرضا علمدار یزدی افزود: این سازمان در ادامه طرح نظارتی نوروز 1400 که تا پایان فروردین ماه ادامه دارد ، طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان 1400 را نیز از شنبه مورخ 21 فروردین 1400 با برقراری اکیپ های ویژه کنترلی و تشدید اقدامات نظارتی تا پایان ماه مبارک رمضان به اجرا در می آورد .

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اظهار کرد: اجرای طرح رمضان با عنایت به فرا رسیدن ایام ماه مبارک رمضان و افزایش تقاضا برای انواع موادغذایی به ویژه اقلام لبنی، پروتئینی، میوه و سبزیجات، روغن، خرما و شیرینی‎های مرسوم این ماه صورت می‎گیرد.

وی ادامه داد: این طرح با هدف پیشگیری از هرگونه کمبود و افزایش غیرمنطقی قیمت کالاها و خدمات در استان و پایش مستمر بازار و توجه ویژه به موضوع تامین و توزیع به موقع کالا و خدمات پر تقاضای این ماه، انجام می‎شود.

علمداریزدی تاکید کرد: تشدید نظارت و بازرسی بر عملکرد واحدهای تولیدی، توزیعی و خدماتی ، برخورد با تخلفات احتمالی و تسریع در رسیدگی به شکایات مردمی با همه امکانات و نیروهای تحت اختیار و به خصوص با استفاده از توان ظرفیت تشکل‎های صنفی و نهادهای مردمی در دستور کار این سازمان قرار گرفته است.

وی تصرح کرد: هماهنگی و استفاده از حداکثر توان سایر نهادها و دستگاه‌های ذیمدخل استان از جمله جهادکشاورزی، ادارات کل دامپزشکی، تعزیرات حکومتی، بازرسان اتاق اصناف و... با تشکیل اکیپ‌های بازرسی و همچنین استفاده از توان بخش خصوصی برای بازرسی ها در اولویت برنامه های سازمان قرار دارد تا در راستای صیانت از حقوق مصرف‌کنندگان و رفع التهاب بازار اقلام پرمصرف این ماه تمهیدات و اقدامات کنترلی مناسب بعمل آید. ضمن اینکه انجمن‎های حمایت از حقوق مصرف‎کنندگان نیز در سطح استان در اجرای طرح همکاری خواهند داشت.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 10.053035259247
Query time: 9.1084300676982