X
چهارشنبه, ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۳۳ ۱۸
طبقه بندی:
 شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه   معدن  
 تجارت   آموزش و پژوهش   استان   صنعت  
 شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده  
 اخبار و رویدادها   اطلاعیه ها  
چچ
تداوم توزیع و نظارت بر اقلام معیشتی بویژه کالاهای پرتقاضای ماه مبارک رمضان

رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان یزد:

تداوم توزیع و نظارت بر اقلام معیشتی بویژه کالاهای پرتقاضای ماه مبارک رمضان

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان یزد بر تداوم توزیع اقلام معیشتی و نظارت بر فرایند آن به عنوان اولویت اصلی عملکرد حوزه بازرسی این سازمان تاکید کرد و افزود: با توجه به اینکه در ماه مبارک رمضان هستیم نظارت بر اقلام پرتقاضای ویژه این ماه نیز مورد تاکید می باشد.

ه گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد ، محمد رضا علمدار یزدی در جلسه با حوزه بازرسی و تنظیم بازار سازمان افزود : نظارت و رصد اقلام معیشتی شهروندان بویژه گوشت قرمز و مرغ گرم آماده طبخ، در صدر برنامه‌های حوزه بازرسی ، تنظیم بازار و ادارات صمت شهرستانها قرار گرفته و در مسیر تحقق این امر از ظرفیت همه مدیران شهرستانی به ویژه فرمانداران در راستای اجرای مصوبات استانی تنظیم بازار به منظور تامین به موقع اقلام مورد نیاز شهروندان استفاده شود .

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان خطاب به معاونین و روسای ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های تابعه گفت : فرآیند بازرسی و نظارت بر مرغ گرم از درب کشتارگاه با وجود بازرسان مقیم آغاز و تا محل توزیع عمده و خرده فروشی ادامه خواهد داشت و در این فرآیند، نظام آماری هر یک از متولیان تولید تا توزیع از جمله جهاد کشاورزی، دامپزشکی و صمت می‌بایست تطابق داشته باشد.

رئیس سازمان صنعت، معدن تجارت استان یزد با اشاره به همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با بسیج گفت: در حال حاضر از ظرفیت بسیج برای نظارت گسترده تر در هنگام توزیع مرغ گرم در واحدهای صنفی استفاده میشود و تا حصول نتایج مطلوب برای بازار این کالا این روند ادامه خواهد داشت.

علمدار یزدی ابراز امیدواری کرد با توجه به روند افزایش تولید مرغ گرم در روزهای اخیر و پیش بینی ها و برنامه ریزی های صورت گرفته از سوی مسئولان استانی، روند اقبال شهروندان برای تهیه مرغ در ماه مبارک رمضان به شرایط طبیعی و منطقی برسد.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 9.1485878626506
Query time: 8.3270335197449